Efektywna uprawa gleby przy jednoczesnej ochronie jej cennej struktury!

Każda maszyna GÜTTLER® ma jeden cel: zaspokoić potrzeby roślin w 100 procentach.

Dla optymalnej struktury gleby i niezmiennie wysokich plonów: Jakość, która szybko się zwraca!

AVANT

Szerokość robocza od 2,50 do 4 metrów. W komplecie z wałem Simplex wykonanym z wytrzymałego żeliwa sferoidalnego, mocowaniem zębów i płytami bocznymi w standardzie.Ta seria została opracowana dla średnich i ciężkich, kruchych gleb.

Seria DUPLEX

DUPLEX® 45

Średnica 45 cm. Niełamliwe żeliwo. Solidny wał Prism Roller® do średnich i ciężkich gleb kruchych. Szerokości robocze od 1,50 do 4 metrów są dostarczane ze sztywną ramą. Szerokości robocze od 4 do 6 metrów są składane hydraulicznie.

DUPLEX® 56

Glebogryzarka Duplex® o średnicy 56 cm jest przeznaczona do ciężkich ciągników i dużych prędkości. Do lekkich, piaszczystych gleb aż po ciężką glinę.

FELDMEISTER®

FELDMEISTER® LK 30 / 40

Wyrównywanie, spulchnianie, napowietrzanie, kruszenie i zagęszczanie – pięć etapów pracy w jednym przejeździe. Wydajny agregat uprawowo-siewny o dużej mocy jest idealny do intensywnego przygotowania łoża siewnego, nawet na ciężkich glebach. Jest tak wszechstronny, że może być również używany jako wał polowy.

Pług FlatSpring wyrównuje bruzdy. Wytrzymałe zęby ze stali sprężynowej napowietrzają, kruszą i mieszają resztki roślinne. Wał pryzmatyczny® zapewnia doskonałe podłoże siewne poprzez zagęszczanie.

Dostępny w dwóch wersjach: LK 30 lub LK 40 ze sztywną ramą, LK 40 składany hydraulicznie.

GreenManager®

Elastyczna kombinacja kultywatora, wału i brony to innowacyjne rozwiązanie do kluczowych zadań w winnicach i sadach.

Zarządzanie zazielenianiem z regulacją ilości wody i wieloma możliwymi zastosowaniami.

Seria
GREENMASTER®

Wszechstronny kombajn do użytków zielonych dla małych i średnich obszarów.
Modułowa konstrukcja.
Unikalna kombinacja maszyn 5 w 1: wyrównywanie, napowietrzanie, bronowanie, siew i konsolidacja
w jednym systemie może być różnie rozbudowywany i używany

Master 640 / 770 / 820

Dzięki centralnie zawieszonej ramie wahadłowej są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o kopiowanie terenu. Niezawodnie omijają nawet duże kamienie.

Te profesjonalne rolki są niezwykle wytrzymałe.

Bezpieczne na drogach publicznych.

Wszechstronne i zwrotne, jak wszystkie rolki ciągnione GÜTTLER®.

MASTER, MAGNUM

MAGNUM 1240

Ogromna szerokość robocza, potężne uderzenie – Magnum to gigant wśród naszych walców pryzmatycznych®. Całoroczna maszyna dla dużych gospodarstw i wykonawców z centralnie montowaną, ciągnioną ramą wahadłową (dostępna tylko w firmie Güttler).

Güttler MATADOR
na przedni i tylni TUZ

MATADOR 15 do 41

Matador to prawdziwie wszechstronny model. Charakteryzuje się dużą siłą uderzenia. Może być używany przez cały rok w rolnictwie i na użytkach zielonych. Idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw.

MATADOR 420 / 460 / 510 / 610

Ogromna moc, całoroczne użytkowanie, niezrównany nawet na mokrych glebach, szybka amortyzacja i nagradzana najwyższa jakość*. Nasz wszechstronny wał jest gwiazdą wśród wykonawców i dużych gospodarstw rolnych.

MAYOR 640 770 820

MAYOR 640/ 770/ 820

Walec ze złotym bieżnikiem kopytowym® pokazuje swoje zalety przez cały rok

Seria
MEDIANA

Mediana o sztywności od 1,8 do 3,1 metra

Bezpieczna inwestycja dla gospodarstw warzywniczych i średnich gospodarstw rolnych. Średnio ciężki wał nasienny o średnicy 33/38 cm jest idealny do równomiernego zagęszczania gleby. Drobnoziarnista gleba na dole, gruboziarnista na górze: doskonałe podłoże siewne dla różnych upraw.

Na życzenie dostępny również w lżejszej wersji półsyntetycznej. (Zmniejszona waga ok. 65 kg na metr gotowej do pracy gleby)

Mediana 420 / 450 / 560 / 600 / 820 / 900

Przejrzysty układ mimo większej szerokości roboczej, łatwość kierowania, zwrotność i doskonałe kopiowanie terenu: szeroka Mediana to całoroczna maszyna do uprawy roli i użytków zielonych. Wszechstronne zastosowanie z przodu i z tyłu.

OffSet® 480 / 640

OffSet® 640 został opracowany specjalnie do kombinacji z hydraulicznie regulowaną sprężyną FlatSpring.

Takie kombinacje są szczególnie poszukiwane na rynkach Europy Wschodniej, gdzie powszechne są ciężkie, gliniaste gleby. Takie gleby nie mogą wyschnąć całkowicie i stwardnieć po podstawowej uprawie gleby (głęboki pług, kultywator lub brona talerzowa).

Dlatego są one uprawiane, gdy tylko staną się szare i nadal mogą być rozdrabniane.

Przyczepiane, pasywne narzędzia są lepsze od maszyn napędzanych WOM pod względem pokrycia powierzchni, ceny zakupu, zużycia i kosztów operacyjnych. Ma to tym większe znaczenie, im większe są gospodarstwa.

Oczywiście FlatSpring można w każdej chwili hydraulicznie odłączyć, dzięki czemu dostępny jest również czysty wał do wszechstronnego zastosowania w polu i na użytkach zielonych.

SERIA
Super Maxx® BIO, CULTI

Innowacyjna koncepcja firmy Güttler, bez wału

Użytkowanie oszczędzające glebę: płytka, wodo oszczędna uprawa ścierniska z ogromnym pokryciem powierzchni i umiarkowanym zużyciem paliwa

Skuteczne mechaniczne zwalczanie chwastów i prawdziwe „leczenie chwastów” poprzez tworzenie „fałszywego łoża siewnego” i wielokrotną płytką uprawę (NOWOŚĆ! redlice gęsiostópki 200 mm)

Uprawiać wilgotne gleby przed orką i pozwolić na ich wcześniejsze napowietrzenie. Uprawę można wtedy przeprowadzić bez uszkadzania gleby!

Super Maxx® 1000/1200 – 7 BIO

Gigant wśród bron sprężynowych:

Szerokość robocza 10 lub 12 metrów

z układem jezdnym i pneumatycznym układem hamulcowym

imponująco zwrotne pomimo swoich rozmiarów – jak wszystkie duże brony sprężynowo-zębowe GÜTTLER®.