Maszyny rolnicze REDROCK
WYCINACZE DO KISZONKI

Grupa przecinarek Redrock jest zarówno mocna, jak i trwała. Szeroka gama została zaprojektowana tak, aby pasowała do wszystkich typów gospodarstw, od dużych gospodarstw mleczarskich po skromniejsze małe gospodarstwa. Seria Redrock została zaprojektowana do współpracy z ładowarkami ciągnikowymi i pracownikami gospodarstw rolnych.

Redrock ALLIGATOR
wycinacze szczękowe,
wybieraki do kiszonki.

Fitma Redrock od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji wycinaczy do kiszonki pod nazwą Alligator. Niezwykle trwała konstrukcja, oraz odpowiednia stal użyta do ich budowy pozwala na wieloletnie użytkowanie. Mocne siłowniki, wyprofilowana szczęka, wzmocnienia, wymienne hartowane noże zapewniają łatwe wycinanie bloku kiszonki pozostawiajac gładkie czoło pryzmy co uniemozliwia pleśnienie paszy. Wielkości bloku od 0.95 do 4 m3. Mozliwość współpracy z wszystkimi typami ładowaczy, ładowarek, trzypunktowym układem zawieszenia, a także doposażenia w wypychacz hydrauliczny.

Produkaowane w trzech seriach o zwiększającej się wysokości otwarcia a co za tym idzie pojemności:

Parametry techniczne do pobrania w broszurze

Redrock ALLROUND
wielofunkcyjne wycinacze,
wybieraki do kiszonki

Oprócz standardowej i znanej od lat serii Alligator w odpowiedzi na zapotrzebowanie Rolników została stworzona seria Allround czyli wielofunkcyjne urzadzenie z pełnym dnem pełniącym rolę łyżki do materiałow sypkich, wysłodków , kukurydzy itp. Łyżka zakończona jest nożem czołowym co pozwala na wbicie się w pryzmę. Górna szcęka zaopatrzona w zeby oraz boczne noże tnące jak nożyce pozostawia gładkie czoło pryzmy. Te wszystkie czynności wykonuje się jednym narzędziem co znacząco oszczędza czas potrzebny do załadunku paszowozów. Dostępne są szerokości od 160 do 240 cm. Możliwość współpracy ze wszystkimi typami ładowaczy i ładowarek.

Produkowane w trzech seriach o zwiększającej się wysokości otwarcia, a co za tym idzie pojemności:

Parametry techniczne do pobrania w broszurze