Maszyny rolnicze
TREFFLER

Odkryj produkty techniki rolniczej pioniera nowoczesnej konstrukcji bron i płaskiej, pełnopowierzchniowej uprawy roli. I miej chwasty pod kontrolą dzięki Trefflerowi.

Kultywator precyzyjny

Kultywator. Do płaskiej, wodoszczelnej uprawy gleby.

Precyzyjny kultywator skutecznie zwalcza chwasty wieloletnie i jednoroczne oraz skutecznie rozbija koniczynę. Z pełnym pokryciem, płaskim cięciem na głębokości roboczej od 2 cm. Resztę pozostawiamy słońcu i wiatrowi.

100% cięcia. Z każdym ząbkiem. Od głębokości roboczej 2 cm.

Standardowy ząb jest zaprojektowany w taki sposób, że możliwe jest odchylenie tylko do tyłu i do góry. Punkt obrotu wynosi ok. wysokość jednego metra i 25 cm przed końcówką zamiatarki, co umożliwia precyzyjną kontrolę głębokości w oparciu o opór rozciągania, bez dokonywania znaczących zmian w pozycji roboczej zamiatarki. Śruba ścinana aktywuje się w przypadku przeciążenia przy sile wyzwalającej 1100 kg.

CHWASTOWNIK PRECYZYJNY
JAK NIGDY DOTĄD.

Brony są skutecznym sposobem zwalczania chwastów: po prostu przesuwając ziemię w fazie kiełkowania i liścienia chwastów i wykorzystując moc słońca. Jest to metoda, która sprawdza się w przypadku szerokiej gamy upraw, zarówno małych, jak i dużych. Treffler oferuje odpowiedni rodzaj brony dla każdej powierzchni i uprawy.

Precyzja w każdym zębie

Każdy ząb jest zamontowany tak, aby mógł się obracać względem ramy i jest połączony ze sprężyną naciągową, która jest wstępnie napinana w celu regulacji docisku zęba. W związku z tym kabel drutowy jest owinięty wokół wału ładującego, a sprężyna jest napięta.

Unikalne cechy zęba pozwalają mu indywidualnie dostosować się do nierówności gleby, co jest cechą charakterystyczną niezależnie od ustawienia nacisku zęba.

Siewnik kombinowany
do wysiewu

Dwa systemy wysiewu w jednej maszynie. Do optymalnej uprawy roślin mieszanych.

Siewnik kombinowany firmy Treffler gwarantuje Twój sukces. Korzystaj z pozytywnych właściwości upraw mieszanych równomiernie na całym polu.

Precyzyjne dozowanie i odkładanie mieszanych upraw

Siewnik dozuje indywidualnie dwa mieszane plony. Technologia siewu palcowego odkłada nasiona wielkoziarniste na głębokość do 10 cm. Podwójny talerz zamiata z precyzją drobne nasiona już od głębokości 0,5 cm

Precyzyjna motyka

Technologia pielenia z precyzją. Blisko rzędu roślin.

Sprzęt do pielenia wyróżnia cięcie i zakopywanie większych chwastów z dużą wydajnością. Dostosowanie do szerokiego zakresu upraw i warunków oraz precyzyjne prowadzenie rzędów zapewniają minimalne uszkodzenia plonów i niemęczącą pracę.

Precyzyjna technologia siekania dla szerokiego grona użytkowników

Niezależnie od tego, czy jest to nowoczesna, innowacyjna technika pielania z centralną regulacją narzędzi okopujących, czy też precyzyjne prowadzenie rzędów przez bruzdy w glebie. TREFFLER ma odpowiednie rozwiązanie dla każdego użytkownika. Odkryj nasze motyki serii TH i THP, które nie mogą być bardziej różne, a jednocześnie są z powodzeniem stosowane w zwalczaniu chwastów w szerokim zakresie upraw i warunków.

Wałek tnący Treffler

Wał tnący Treffler tnie, kruszy i rozbija ściernisko oraz międzyplony. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozbijanie ścierniska rzepaku czy niszczenie międzyplonów: wał tnący jest właściwym narzędziem do tego zadania.

Precyzyjne cięcie za pomocą 3 rolek.

Pierwszy zamknięty wał obraca rośliny lub ściernisko w kierunku jazdy. Dwie następujące rolki tną za pomocą noży ze stali Hardox pod kątem prostym do kierunku jazdy. Aby odstęp między nacięciami pozostał stały, oba walce są połączone łańcuchem. Oznacza to, że noże obu wałów są zawsze przesunięte względem siebie.