ACTISOL OD PONAD 50 LAT JEST TWOIM PARTNEREM W ZAKRESIE KAPITAŁU GLEBOWEGO.

OD JESIENNEGO I WIOSENNEGO PRZYGOTOWANIA GLEBY DO PODORYWKI PO ŻNIWACH PRZYORANIE ŚCIERNISKA PO ŻNIWACH, NIE ZAPOMINAJĄC O MOŻLIWOŚCI AERACJI REGENERACJA ŁĄK NA POCZĄTKU ZIMY,

Actimixt,
głębosz, dekompaktor.

Rozwiązanie to pozwala na dbanie o poprawę struktury gleby poprzez zniwelowanie nadmiernego zagęszczenia z jednoczesnym jej napowietrzeniem.

Jego niezrównana wszechstronność daje możliwość wykonania kilku zabiegów jednocześnie na różnych poziomach profilu glebowego. Napowietrzenie i spulchnienie możliwe jest bez wymieszania/ przemieszczenia pionowego gleby. Istnieje możliwość pracy solo lub zagregowania Actimixta z broną , siewnikiem, wałem itd. Konstrukcja pozwala na rozstaw narzędzi z różnymi szerokościami roboczymi. Części zużywalne pokrytę są węglikiem co znacznie wydłuża ich żywotność. Każda słupica zabezpieczona jest NON-Stop podwójną sprężyną o nacisku min 900 kg.

Demeter -
Głębosz, dekompaktor, pług dłutowy, agregat bezorkowy.

Ten dwurzedowy kultywator zębowy to wielozadaniowe urządzenie przeznaczone do spulchniania , rozlużniania gleby nawet do 50 cm. jego zaletą jest możliwość wykonywania kilku zabiegów z całkowicie odniennym efektem. Spulchnia on głęboko glebę bez jej mieszania , może również intensywnie mieszać lub płytko podcinać ściernisko na całej szerokości. Kombinacja dwóch wałów pozwala na równomierne rozprowadzenie resztek i powtórne zagęszczenie . Stanowi to tez doskonałe przygotowanie podłoża siewnego.

Glebogryzarka na agregat

Glebogryzarka składająca się z 2 rzędów niezależnie sprężynowanych zębów i kombinacji 2 wałów tandemowych.

Wał mieszający wspomaga mieszanie gleby ze słomą lub przygotowuje podłoże pod siew w głębszej fazie. Drugi wał kontroluje i uzupełnia glebę.

STELL-AIR

Trasy agrotechniczne stale ewoluują. Actisol oferuje narzędzie Stell’Air „Mulcheur maraicher” do pionowej i powierzchniowej uprawy gleby. To rozwijające się narzędzie wyróżnia się możliwością pracy samodzielnie lub w połączeniu z zębami (opcja dodatkowa) do uprawy gleby na różnych poziomach.