Maszyny rolnicze CARAVAGGI

Firma Caravaggi jest aktywna od wielu lat w budowie maszyn rolniczych i urządzeń rolniczych, takich jak rozdrabniacze biologiczne, rębaków, kompostowników i innych specjalnych zastosowań. Zapewniamy szeroką gamę modeli maszyn rolniczych i urządzeń rolniczych, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Mobilna mieszalnia pasz
Caravaggi 120M5T

Maszyna która zawiera w sobie niezwykle wydajny 120 młotkowy śrutownik, mieszalnik o pojemności 8,5m3 (ok. 5 ton).

Maszyna ta łączy w sobie funkcje przygotowania paszy ale i również dystrybucji czyli transportu w określone miejsce w gospodarstwie.

Wydajna żmijka rozładowcza powoduje szybkie opróżnienie mieszalnika bez ryzyka rozwarstwiania paszy nawet do 7 metrowych silosów(opcjonalnie nawet wyższych).

Mieszalnia posiada system wagowy który określa i wskazuje ilość komponentów w dawce receptury. Tylny kosz zasypowy do dodawania dodatków premiksów bez konieczności śrutowania.

Pompa do podawania komponentów płynnych. Maszyna zasypywana żmijką z silosu bezpośrednio do śrutownika lub opcjonalnie kosz zasypowy przystosowany do ładowarki teleskopowej w przypadku magazynowania zbóż na pryzmie w hali.

Największą zaletą tej maszyny jest struktura przygotowanej paszy, która powoduje lepsze przyrosty oraz prostota, która powoduje niezawodność i optymalizuje koszty eksploatacji.

W ofercie posiadamy różne wielkości mieszalni 5t, 9t, 12t, 16t.

Dane techniczne:

Młyny MOLINO:
120 M, 170 M

Młyny spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania małych i dużych gospodarstw rolnych, gwarantując wysokie plony wszystkich produktów, od zielonego lub suchego ziarna po kolby, siano i słomę.

  • Z wyborem 3 sit, wałem kardana i magnesem
  • Szerokość 70 cm – 172 młoty 4 zastosowania – swobodny wylot ślimaka – wysokość 170 cm
  • Z wyborem 3 sit, wałem kardana i magnesami żelaznymi.
  • Wentylator próżniowy wirnika (do drobnego mielenia)
  • Hydrauliczne sprzęgło rozruchowe (do ciągników o mocy od 60 do 250 KM)

ROZDRABNIACZE SŁOMY
TPF 15, TPF 8, BIO 1250

RozdrabniaczE słomy CARAVAGGI
Tną zarówno luźną, jak i sprasowaną słomę w mgnieniu oka, do pożądanego rozmiaru praktycznie bez pyłu! Rozdrabniacze słomy TPF zapewnia ściółkę o długości od jednego centymetra do dziesięciu centymetrów. Wystarczy tylko włożyć odpowiednie sito.

Za pomocą jednej maszyny można zaspokoić wszystkie potrzeby, także te przyszłe. Jest również wszechstronna.

Rozdrabnia luźną i sprasowaną słomę wszystkich rodzajów zbóż.

Można również przetwarzać siano z łąk.

Rozdrabnia jedną belę słomy na ściółkę w ciągu ok. 1 minuty. Oznacza to około 50 do 60 bel na godzinę.