Maszyny rolnicze Agri-Spread

Agri-Spread International produkuje maszyny rolnicze w swojej bazie w pobliżu Ballyhaunis w hrabstwie Mayo w zachodniej Irlandii od 2006 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 50-letnim doświadczeniem, wielokrotnie nagradzane, projektuje produkty ze specjalnie zaprojektowanego zakład produkcyjny dysponujący najnowocześniejszą technologią, procesami oraz wykwalifikowanym i dynamicznym zespołem. Agri-Spread International produkuje wielofunkcyjne, zaczepiane rozsiewacze nawozów, wapna, obornika i produktów sypkich. Wraz z rosnącą obecnością na rynku irlandzkim, obecnie firma eksportuje także do Australii, Nowej Zelandii, Kanady, USA, Republiki Południowej Afryki, Wielkiej Brytanii, Holandii, Rosji i Hiszpanii.

Rozsiewacze do wapna i nawozu - Seria AS

Rozsiewacze z serii Agrispread są w stanie rozsiewać szeroką gamę materiałów, w tym wapno, nawozy, fibrofos, piasek, sól i odpady drobiowe. Te wszechstronne maszyny rolnicze oferują hydrauliczne sterowanie wirnikami i regulację punktu zrzutu, co zapewnia dokładne rozrzucanie na odległość do 36 metrów, w zależności od rodzaju materiału. Dostępna jest gama modeli o pojemności od 3 do 15 metrów sześciennych, dostosowana do wymagań klientów.

Wszystkie rozsiewacze wapna i nawozów Agrispread są dostarczane w komplecie z przyjaznymi dla użytkownika zestawami testowymi, które umożliwiają ciągłe testowanie wzorów rozsiewu. Dzięki temu można zapewnić równomierny rozsiew, co ostatecznie prowadzi do bardziej opłacalnej eksploatacji. Rozsiewacze te posiadają szereg unikalnych funkcji, które gwarantują niezrównaną dokładność na polu. Opcjonalnie dostępne są w pełni skomputeryzowane zestawy do wysiewu z GPS i zmienną dawką.

Nasze maszyny rolnicze i urządzenia rolnicze, w tym mieszalnie pasz, dostępne są na stronie karchex.eu, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych innowacyjnych rozwiązaniach dla rolnictwa.

Zalety produktu:

Rozsiewacze do wapna i nawozu
Seria AS 2000

Najnowsza seria Agri-Spread AS2000 to zaawansowany rozsiewacz precyzyjny, który przenosi prostotę, trwałość, wydajność i dokładność na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy rozrzucasz nawóz, wapno, gips czy obornik, precyzyjny rozsiewacz Agri-Spread z serii AS2000 zapewnia docelową dawkę na najwyższym poziomie dokładności.

Nowa seria AS2000 jest niezależnie certyfikowana do rozsiewania nawozów na odległość do 36 m i wapna na odległość do 12 m. Jest trwała, funkcjonalna i łatwiejsza w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe cechy konstrukcyjne obejmują wyjątkowy system Agri-Spread Positive Drive Conveyor System, który praktycznie uniemożliwia poślizg przenośnika. Przeprojektowany lej zasypowy z większą liczbą elementów ze stali nierdzewnej oraz nowy, regulowany system obracania tylnego pokładu zapewniają najwyższy poziom dokładności i dystrybucji wszystkich produktów.

Zmniejszając koszty nakładów poprzez zminimalizowanie nakładania się, Agri-Spread z przyjemnością ogłasza wprowadzenie opcjonalnej kontroli sekcji dostępnej w całej serii AS2000. Dbając o wymaganą szerokość wysiewu w 14 sekcjach, pracując w połączeniu z kształtem pola i danymi mapy GPS, wraz z już popularnymi funkcjami automatycznego wyłączania na uwrociach i kontroli granic, rozsiewanie jest łatwo zarządzane z poziomu kontrolera Agri-Spread VT, co oznacza niewielkie lub zerowe nakładanie się. A co najważniejsze, zmniejszenie zapotrzebowania na nawóz o 5-15%.

Kompatybilny z ISOBUS/VT, Agri-Spread zapewnia sterowanie rozsiewaczem, a także rejestrowanie danych wejściowych aplikacji do dokumentacji zarządzania gospodarstwem z wnętrza kabiny.

Nasze maszyny rolnicze i urządzenia rolnicze, w tym mieszalnie pasz, dostępne są na stronie karchex.eu, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych innowacyjnych rozwiązaniach dla rolnictw

Certyfikat ISOBUS AEF

Zalety produktu: