Agri-Spread International produkuje maszyny rolnicze w swojej bazie w pobliżu Ballyhaunis w hrabstwie Mayo w zachodniej Irlandii od 2006 roku. To rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 50-letnim doświadczeniem, wielokrotnie nagradzane, projektuje produkty ze specjalnie zaprojektowanego zakład produkcyjny dysponujący najnowocześniejszą technologią, procesami oraz wykwalifikowanym i dynamicznym zespołem. Agri-Spread International produkuje wielofunkcyjne, zaczepiane rozsiewacze nawozów, wapna, obornika i produktów sypkich. Wraz z rosnącą obecnością na rynku irlandzkim, obecnie firma eksportuje także do Australii, Nowej Zelandii, Kanady, USA, Republiki Południowej Afryki, Wielkiej Brytanii, Holandii, Rosji i Hiszpanii.

Rozsiewacze do wapna i nawozu - Seria AS

Rozsiewacze z serii Agrispread są w stanie rozsiewać szeroką gamę materiałów, w tym wapno, nawozy, fibrofos, piasek, sól i odpady drobiowe. Hydrauliczne sterowanie wirnikami i regulacja punktu zrzutu zapewniają dokładne rozrzucanie na odległość do 36 metrów w zależności od rodzaju materiału. Dostępna jest gama modeli o pojemności od 3 do 15 metrów sześciennych, w zależności od wymagań klienta. Wszystkie rozsiewacze wapna i nawozów Agrispread są dostarczane w komplecie z przyjaznymi dla użytkownika zestawami testowymi, umożliwiającymi ciągłe testowanie wzorów rozsiewu, zapewniając w ten sposób równomierny rozsiew, a ostatecznie bardziej opłacalny. . Rozsiewacze posiadają szereg unikalnych funkcji, które zapewniają, że dokładność maszyny nie będzie miała sobie równych ani nie zostanie pobita na polu. Opcjonalnie dostępne są w pełni skomputeryzowane zestawy do wysiewu z GPS i zmienną dawką.

Zalety produktu:

Rozsiewacze do wapna i nawozu
Seria AS 2000

Najnowsza seria Agri-Spread AS2000 to zaawansowany rozsiewacz precyzyjny, który przenosi prostotę, trwałość, wydajność i dokładność na wyższy poziom.

Niezależnie od tego, czy rozrzucasz nawóz, wapno, gips czy obornik, precyzyjny rozsiewacz Agri-Spread z serii AS2000 zapewnia docelową dawkę na najwyższym poziomie dokładności. Nowa seria AS2000 jest niezależnie certyfikowana do rozsiewania nawozów na odległość do 36 m i wapna na odległość do 12 m. Jest trwała, funkcjonalna i łatwiejsza w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowe cechy konstrukcyjne obejmują wyjątkowy system Agri-Spread Positive Drive Conveyor System, który praktycznie uniemożliwia poślizg przenośnika. Przeprojektowany lej zasypowy z większą liczbą elementów ze stali nierdzewnej oraz nowy, regulowany system obracania tylnego pokładu, zapewniający najwyższy poziom dokładności i dystrybucji wszystkich produktów, to tylko niektóre z nowych funkcji widocznych w serii AS2000.

Zmniejszając koszty nakładów poprzez zminimalizowanie nakładania się, Agri-Spread z przyjemnością ogłasza wprowadzenie opcjonalnej kontroli sekcji dostępnej w całej serii AS2000. Dbając o wymaganą szerokość wysiewu w 14 sekcjach, pracując w połączeniu z kształtem pola i danymi mapy GPS wraz z już popularnymi funkcjami automatycznego wyłączania na uwrociach i kontroli granic, rozsiewanie jest łatwo zarządzane z poziomu kontrolera Agri-Spread VT, co oznacza niewielkie lub zerowe nakładanie się. A co najważniejsze, zmniejszenie zapotrzebowania na nawóz o 5-15%.

Kompatybilny z ISOBUS / VT, Agri-Spread zapewnia sterowanie rozsiewaczem, a także rejestrowanie danych wejściowych aplikacji do dokumentacji zarządzania gospodarstwem z wnętrza kabiny.

Certyfikat ISOBUS AEF

Zalety produktu: