Maszyny rolnicze
PRZYCZEPY

Przyczepy Redrock zostały zaprojektowane i zbudowane do pracy w najbardziej wymagających środowiskach rolniczych. We wszystkich aspektach przyczep zastosowano doskonałe techniki projektowania, od mocnego i stabilnego podwozia po wytrzymałe, nowoczesne nadwozie. Dostępne w rozmiarach 14, 16, 18, 20 i amp; Modele o udźwigu 24 ton.

DUMP TRAILER

Nadwozia wywrotek Redrock są skonstruowane z pionowymi
wsporniki zintegrowane z podwoziem, aby zapewnić maksymalne
możliwe wsparcie i wytrzymałość dla ciężkich ładunków. Wszystkie naczepy wywrotki mają resorowany dyszel dla zwiększenia komfort kierowcy i zmniejszenie obciążenia zaczepu ciągnika.

HALF PIPE

Do najcięższych prac potrzebne są najtwardsze przyczepy. Przyczepy wywrotkowe Half Pipe firmy Redrock są wyposażone w innowacyjną konfigurację drzwi podnoszonych z osłoną siłowników hydraulicznych dla lepszej ochrony podczas załadunku przyczepy. Szerokie dno przyczepy umożliwia całkowite opróżnienie podczas przewracania uporczywych ładunków, takich jak glina.

Przyczepy wywrotkowe Redrock Half Pipe są konstruowane i konstruowane zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić maksymalne wsparcie i wytrzymałość w przypadku ciężkich ładunków. Wszystkie przyczepy z wywrotką Half Pipe są wyposażone w amortyzowany dyszel, który zwiększa komfort kierowcy i zmniejsza naprężenia na zaczepie ciągnika.

REDROCK FLAT

Przyczepy Redrock Flat zostały zaprojektowane z myślą o wszechstronności w gospodarstwie. Zdejmowana przednia płyta czołowa 2′ i 8 osi dwustronnych z hamulcami 300 x 90 jest standardem w tej przyczepie i jest dostępna z przednimi i tylnymi zgrabiarkami do bel. Przyczepy płaskie są dostępne w różnych długościach, ale można je dostosować do potrzeb klienta.

NISKOPODWOZIOWA

Do najcięższych prac potrzebne są najtwardsze przyczepy. Seria naczep niskopodwoziowych Redrock została zaprojektowana z myślą o wytrzymałości, trwałości i bezproblemowej pracy. Dzięki kątowi załadunku wynoszącemu 13 stopni załadunek i rozładunek jest łatwy. Nośność wynosi od 18 ton do 24 ton.