POMPY DO GNOJOWNICY

Redrock to północnoirlandzki producent kompletnej gamy rozwiązań technologicznych na potrzeby przetwarzania i przewozu paszy, kiszonki i gnojowicy.

Na kontynencie Europejskim firma Redrock jest znana przede wszystkim z wycinaków do kiszonki, wozów paszowych i pompo-mikserów do gnojowicy. Oprócz tego firma Redrock posiada w ofercie bogaty asortyment wideł do trawy, przyczep na zboże i kiszonkę, wozów asenizacyjnych, przyczep-platform i ścielarek do słomy.

POMPA DO GNOJOWICY
PRZEPŁYW STANDARDOWY

Pompa do gnojownicy Redrock zyskała reputację mocnej, niezawodnej i praktycznie bezobsługowej w całej gamie. Aby poprawić wydajność mieszania, przesunięta dysza umożliwia mieszanie gnojowicy w prawie wszystkich kierunkach. W przypadku zbiorników o różnej głębokości pompę można regulować w zakresie do 300 mm. Trzypunktowy układ zawieszenia „szybkiego mocowania” umożliwia łatwe podłączanie narzędzi. Przy opuszczaniu pompy do zbiornika nie jest konieczne odłączanie wału odbioru mocy.

Urządzenia charakteryzują się ogromną wydajnością 10-14 m3 /min nawet przy gęstej gnojowicy. Znajdują szerokie zastosowanie do :

Przedłużenie pompy
do lagun

Przedłużenie pomp do gnojownicy o długości 2 m.

Umożliwia użycie standardowej pompy do gnojownicy ze sterowaniem hydraulicznym do mieszania lagun. Ponieważ większość lagun ma zwężające się boki, pompa obniża się na odpowiednią głębokość i pomaga zapobiec uszkodzeniu membrany.